• Klimatizácia AUF12UiA LV, Chladiaci výkon 3,5kW
  1950 Eur 1830 Eur
 • Klimatizácia ASF 7Ui LM, Chladiaci výkon 2,1kW
  810 Eur
 • Klimatizácia ASF 9Ui LLC, Chladiaci výkon 2,5kW
  790 Eur710 Eur
 • Mobilná klimatizácia APD 9 CR, Chladiaci výkon2,5 kW
  480 Eur460 Eur
 • Klimatizácia ASD 9Ui EK, Chladiaci výkon 2,7kW
  630 Eur
 • Klimatizácia ASF 12Ui LLC, Chladiaci výkon 3,5kW
  794 Eur

Klimatizácia, klimatizácia do bytu, klimatizácia Bratislava

klimatizácia fuji

Tepelné čerpadlá, tepelné čerpadlo, tepelné čerpadlo cena

tepelné čerpadlo

Odvlhčovače, odvlhčenie domu, odvlhčenie bazéna

Odvhlčovanie
 
Klimatizácia fuji klimatizácia do bytu klimatizácie do kancelárie klimatizácia bratislava tepelné čerpadlá rekuperácia multisplit klimatizácie fuji vzduchotechnika odvlčovanie bazénov meranie a regulácia servis klimatizácií montáž nechajte si vypracovať cenovú ponuku

tepelné čerpadlo - airconfuji.sk

Tepelné čerpadlo je energetické zariadenie, ktoré je schopné odobrať nízkopotenciálovú tepelnú energiu okolitému prostrediu pri relatívne nízkej teplote a prečerpať, premeniť  ju na vyššiu teplotu. Touto vyššou teplotou je tepelné čerpadlo schopné vykurovať dom, ohrievať teplú úžitkovú vodu či bazén. Podľa zdroju energie rozlišujeme tepelné čerpadlá do troch základných kategórií: tepelné čerpadlá systému zem / voda, tepelné čerpadlá systému vzduch / voda, tepelné čerpadlá systému voda / voda.

 

Google+ 

Vykurovanie tepelnými čerpadlami získava u nás značnú popularitu. Svedčí o tom rast inštalácií tepelných čerpadiel, a to predovšetkým tepelných čerpadiel systému vzduch / voda. Dôvodov, prečo sa stávajú tepelné čerpadlá obľúbenými je hneď niekoľko. Jednak je to nástup špičkové technológie špirálových kompresorov "SCROLL", nových druhov chladív a pre tepelné čerpadlá vzduch / voda sú to bezpochyby priaznivé klimatické podmienky mierneho pásma. Ďalším nezanedbateľnou výhodou je získanie sadzby pre tepelné čerpadlá. Aby správne a hospodárne čerpadlo kúrilo, bude záležať na návrhu technického riešenia a správnom zapojení tepelného čerpadla do vykurovacieho systému. Naša firma Vám  navrhne správne technické riešenie a poradí s výberom vhodného tepelného čerpadla s ohľadom na pomer investície a výkonu pri zachovaní komfortu tepelnej pohody. Tepelné čerpadlo je investícia, ktorá sa pri správnom technickom riešení a starostlivosti vráti už o niekoľko rokov.

Go to top