Kariéra

Do kolektívu hľadáme šikovného kolegu na montáž klimatizácií, technologických zariadení, montáž vzduchotechniky. Ponúkame zaškolenie, špičkové vybavenie, skúsenosti. Kto sa nebojí roboty, radi ho privítame a spravodlivo odmeníme

Klimatizácia, klimatizácia do bytu, klimatizácia Bratislava

klimatizácia fuji

Tepelné čerpadlá, tepelné čerpadlo, tepelné čerpadlo cena

tepelné čerpadlo

Odvlhčovače, odvlhčenie domu, odvlhčenie bazéna

Odvhlčovanie
 

Klimatizácia Bratislava Fuji, tepelné čerpadlo, rekuperácia

Sponzorovaný odkaz

tepelné čerpadlo - airconfuji.sk

Tepelné čerpadlo je energetické zariadenie, ktoré je schopné odobrať nízkopotenciálovú tepelnú energiu okolitému prostrediu pri relatívne nízkej teplote a prečerpať, premeniť  ju na vyššiu teplotu. Touto vyššou teplotou je tepelné čerpadlo schopné vykurovať dom, ohrievať teplú úžitkovú vodu či bazén. Podľa zdroju energie rozlišujeme tepelné čerpadlá do troch základných kategórií: tepelné čerpadlá systému zem / voda, tepelné čerpadlá systému vzduch / voda, tepelné čerpadlá systému voda / voda.

 

Google+ 

Vykurovanie tepelnými čerpadlami získava u nás značnú popularitu. Svedčí o tom rast inštalácií tepelných čerpadiel, a to predovšetkým tepelných čerpadiel systému vzduch / voda. Dôvodov, prečo sa stávajú tepelné čerpadlá obľúbenými je hneď niekoľko. Jednak je to nástup špičkové technológie špirálových kompresorov "SCROLL", nových druhov chladív a pre tepelné čerpadlá vzduch / voda sú to bezpochyby priaznivé klimatické podmienky mierneho pásma. Ďalším nezanedbateľnou výhodou je získanie sadzby pre tepelné čerpadlá. Aby správne a hospodárne čerpadlo kúrilo, bude záležať na návrhu technického riešenia a správnom zapojení tepelného čerpadla do vykurovacieho systému. Naša firma Vám  navrhne správne technické riešenie a poradí s výberom vhodného tepelného čerpadla s ohľadom na pomer investície a výkonu pri zachovaní komfortu tepelnej pohody. Tepelné čerpadlo je investícia, ktorá sa pri správnom technickom riešení a starostlivosti vráti už o niekoľko rokov.

reklamy

Go to top