• Klimatizácia AUF12UiA LV, Chladiaci výkon 3,5kW
  1950 Eur 1830 Eur
 • Klimatizácia ASF 7Ui LM, Chladiaci výkon 2,1kW
  810 Eur
 • Klimatizácia ASF 9Ui LLC, Chladiaci výkon 2,5kW
  790 Eur710 Eur
 • Mobilná klimatizácia APD 9 CR, Chladiaci výkon2,5 kW
  480 Eur460 Eur
 • Klimatizácia ASD 9Ui EK, Chladiaci výkon 2,7kW
  630 Eur
 • Klimatizácia ASF 12Ui LLC, Chladiaci výkon 3,5kW
  794 Eur

Klimatizácia, klimatizácia do bytu, klimatizácia Bratislava

klimatizácia fuji

Tepelné čerpadlá, tepelné čerpadlo, tepelné čerpadlo cena

tepelné čerpadlo

Odvlhčovače, odvlhčenie domu, odvlhčenie bazéna

Odvhlčovanie
 
Klimatizácia fuji klimatizácia do bytu klimatizácie do kancelárie klimatizácia bratislava tepelné čerpadlá rekuperácia multisplit klimatizácie fuji vzduchotechnika odvlčovanie bazénov meranie a regulácia servis klimatizácií montáž nechajte si vypracovať cenovú ponuku

KLIMATIZáCIA - airconfuji.sk

Technológia klimatizácie japonského výrobcu Fuji nesie označenie AI (Artifical Intelligence = umelá inteligencia). Všetky typy tejto klimatizácie majú bezdrôtové multioperačné ovládanie. Program pritom ponúka chladenie vzduchu, vysúšaniu a tiež kúrenie. Ventilátory, zabezpečujúce tieto funkcie, majú tri rýchosti a pre zvýšenie komfortu obsluhy je na diaľkovom ovládaní k dispozícii funkcia "auto modus", ktorá automaticky reguluje vnútornú atmosféru. Ďalšou prednosťou tejto technológie je tepelná distribúcia vzduchu s delenou úrovňou vzdušného toku. Technológia Fuji rozlišuje aj rýchlosť prúdenia vzduchu a dokáže horný vzdušný tok vysielať nepatrne vyššou rýchlosťou, aby zabránil stúpaniu tepla.

Google+ 

Tým je dosiahnuté vyrovnaného ochladenie po celej miestnosti. Klimatizačné jednotky, umiestnené v interiéroch, automaticky kontrolujú čistotu vzdušných filtrov a okamžite indikujú potrebu ich výmeny. Ďalšou prednosťou sú vzdialenosti medzi vonkajšou jednotkou a rozmiestnením klimatizačných jednotiek. Tie umožňujú ako najvhodnejšie umiestnenie z hľadiska dispozície priestoru, tak aj nízku hlučnosť. Design vnútorných jednotiek klimatizácie pripomína sklopné žalúzie - je jednoduchý, ľahko prístupný a neruší celkový vzhľad interiéru. Jednotky môžu byť nástenné, alebo kazetové na strop. Tie vďaka svojej malej výške - iba 25 cm - umožňujú montáž aj do málo prístupných podhľadov. Vonkajšie jednotky s nehlučným kompresorom počítajú s obmedzeným priestorom na montáž tým, že ponúkajú pripojenie potrubia zo štyroch strán. Ich ďalšou výhodou je jednoduchá obsluha; nevyžadujú totiž výmenu chladiacej zmesi. Pritom spoľahlivo pracujú aj v abnormálnych klimatických podmienkach a pripravujú optimálnu teplotu vzduchu, aj keď je vonku cez 50 ° Celzia. Vonkajšie jednotky klimatizácie  umožňujú napojenie dvoch až štyroch vnútorných jednotiek, ktoré pracujú súbežne alebo jednotlivo. Tým dochádza k značným úsporám nákladov za energiu. Technológia Fuji Electric má okrem funkcie chladenia tiež cyklus dodávajúci do interiéru teplo. Ním možno nahradiť tradičné tepelné zdroje. Klimatizácia je tak využívaná prevažnú časť roka. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie všetkých funkcií klimatizácie.

Go to top