Klimatizácia Fuji, klimatizácia Bratislava, klimatizácia cena

Filtre vzduchu sa používajú na čistenie vzduchu v komerčných alebo pracovných priestoroch. Elektrostatický filter zachytí až 99% znečistených častíc prítomných vo vzduchu ako smog, cigaretový dym, prach, mikroorganizmy, popol, peľ atď.

 

Filtre vzduchutele2

Úplne nehlučný ventilátor čističa nasáva vzduch, ktorý prechádza cez tri filtre, mechanický filter zadrží najhrubšie nečistoty, elektrostatický filter zachytí aj najmenšie častice až po 0,01 mikrónu a karbonový filter (na požiadanie) slúži na odstránenie nepríjemných zápachov. Takto filtrovaný vzduch sa vracia do prostredia, navyše obohatený zápornými iónmi na zlepšenie biochemických parametrov. Vďaka dokonalému systému riadenia elektroniky sa čistič vzduchu automaticky zapína, ak je vzduch v miestnosti znečistený.

Filter vzduchu model DT sa montuje do stredu stropu a spodom nasávaný vzduch vyfukuje v rozsahu 360 °. Čističe vzduchu sú elegantným doplnkom vhodným pre akýkoľvek interiér, dodávajú sa v dvoch farbách - bielej a orechovej - a sú vybavené diaľkovým ovládaním.
Poskytujeme svojim zákazníkom kompletné služby. Skúsený tým technikov poskytuje bezplatné konzultácie na mieste s cieľom nájsť ideálne riešenie v súlade s platnými bezpečnostnými predpismi. Firma zabezpečuje zmluvné umývanie filtrov v špeciálnej ultrazvukovej linke v pravidelných intervaloch. Na tieto filtre poskytujeme neobmedzenú záruku.
 
 
 
 
Čistý filter...
Filtre vzduchu
 
 
 ...filter po tridsiatich dňoch prevádzky

 Filtre vzduchu - prašnosť

Spektrum zachytávaných častíc

Go to top